top of page

o mne...

Fyzioterapeutka s nadšením pre šport, ktorá sa snaží naučiť pacientov či klientov ako si pomôcť, aby sa im dobre žilo v ich tele a mohli si užívať život bez bolesti. 

355651541_106446395834681_1940582347618139680_n.jpg

Vzdelanie

Bc. fyzioterapie 

3. Lekarska fakulta Univerzity Karlov

Fyzioterapia je zdravotnícka profesia, ktorá využíva fyzické metódy a cvičenia na obnovenie a zlepšenie pohybu, funkcie a celkovej pohody u jedincov všetkých vekových kategórií. Prostredníctvom cielených intervencií a personalizovaných liečebných plánov sa fyzioterapia zameriava na zmiernenie bolesti, zlepšenie mobility a optimalizáciu fyzického výkonu.

Mgr. Kineziologie a kondičný tréning

Masarykova Univerzita

Kineziológia je veda o ľudskom pohybe a o tom, ako súvisí so zdravím, výkonom a funkciou. Kineziológovia využívajú svoje znalosti na hodnotenie, analýzu a zlepšenie pohybových vzorcov, podporu fyzickej aktivity a zlepšenie celkovej pohody.

Kondičný tréning zahŕňa vývoj a implementáciu cvičebných programov zameraných na zlepšenie fyzickej zdatnosti, sily, vytrvalosti, flexibility a celkového zdravia. Fitness tréneri využívajú rôzne techniky, metodiky a vybavenie, aby previedli jednotlivcov bezpečným a efektívnym tréningom, prispôsobeným ich špecifickým cieľom a potrebám.

Kurzy, MBA a výskumná činnosť

SpiralDynamik, DNS, fitness tréner,  lektor jógy,  základy mindfullness, teorie a terapie funkščných porúch, celostná terapie bolestí hlavy a krčnej chrbtice

MBA - bussiness managment 

Mobil

+421907144829

Email 

Follow

  • Instagram
bottom of page